Інтернет в селі Біологічне

Тарифні плани:

Кількість Мбіт/c – Download(вхідний) / Upload(вихідний)Ціна за місяць
100 Мбіт/с (100/30)200 грн

Вартість підключення — 500грн

Послуга «Статична IP-адреса» надається за 50 грн на місяць


Послуги:

  1. Виїзд фахівця (монтажної бригади) 150 грн;
  2. Час роботи фахівця (монтажної бригади) 150 грн.
  3. Заміну ONT (ONU) – 500 грн, якщо абонент хоче собі залишити згоріле обладнання тоді 750 грн.

Мінімальне замовлення 1 годину.

Організація кабельного розведення (Без урахування вартості кабелю):

  • В приміщенні: 3 грн за метр
  • Зовні приміщення: 10 грн за метр

Зазначені значення швидкостей є максимально можливими. Фактична швидкість доступу може відрізнятися, це залежить від можливих обмежень кінцевих інтернет-ресурсів, маршрутизації даних і обладнання абонента.

При споживанні Абонентом протягом місяця більш 500 ГБ вхідного або вихідного Інтернет трафіку, Оператор залишає за собою право знизити швидкість на дні, що залишилися в місяці.


Підключайте швидкісний інтернет в селі Біологічне!

Ви у пошуках безперебійного доступу до Всесвітньої павутини? Бажаєте швидко скачувати фільми, ігри та грати в онйлан ігри без затримок, завжди мати доступ до соцмереж і не чекати доки нарешті завантажиться сторінка улюбленого сайту? Інтернет в селі Біологічне від оператора UMBRELLA – це швидкість до 1000 Мбіт/с і постійна його стабільна робота. Гарантувати ці дві ключові складові нам допомагає сучасне обладнання та волоконно-оптичний кабель, які ми використовуємо для підключення інтернету в с. Біологічне Полтавської області.

У чому перевага такого обладнання?

Кабельний оптичний інтернет в с. Біологічне від UMBRELLA має посилений захист від негоди та можливих радіоперешкод. Сам кабель – абсолютно діелектричний, захищає вашу домівку від короткого замикання, можливих наслідків блискавки та перепаду напруги. А його пропускна здатність фактично унеможливлює затримку сигналу.

Для того, щоб наші тарифи на інтернет в Біологічному були доступними для кожного мешканця, ми відмовились від офісу. Працюємо дистанційно, проте завжди на зв’язку зі своїми абонентами, як в телефонному режимі, так і в особистому кабінеті. Тож якщо у Вас виникатимуть питання – ми готові відповісти на них у будь-який момент. Оберіть – якісний інтернет в с. Біологічне Полтавської області. Оформляйте підключення мережі від UMBRELLA на нашому сайті, телефоном, месенджером, витративши всього кілька хвилин. 

viber
viber
telegram
vodafone
+380503085668
kitvstar
+380678285668