Інтернет в Решетилівському районі

Тарифні плани:

Димидовка, Литвиновка, Пустовари кабельне:

Кількість Мбит/сЦіна
30 Мбит/с200 грн
100 Мбит/с250 грн

Кокубовка и Кривки Решетилівка:

Кількість Мбит/сЦіна
5 Мбит/с165 грн
10 Мбит/с210 грн

Вартість підключення приватного будинку – 1000 грн

(доступне підключення на виплату 1500)

Послуга «Статична IP-адреса» надається за 50 грн на місяць

Вартість підключення за допомогою WI-FI – 1800 грн

Сюди входить тільки вартість робіт, обладнання надається компанією на момент користування послугами і не є власністю абонента.

Зазначені значення швидкостей є максимально можливими. Фактична швидкість доступу може відрізнятися, це залежить від можливих обмежень кінцевих інтернет-ресурсів, маршрутизації даних і обладнання абонента.

При споживанні Абонентом протягом місяця більш 500 ГБ вхідного або вихідного Інтернет трафіку, Оператор залишає за собою право знизити швидкість.


Підключайте інтернет в Решетилівському районі

Потрібен оператор для підключення інтернету в Решетилівському районі на Полтавщині? UMBRELLA забезпечить швидким безперервним інтернетом жителів сіл Демидівка, Литвинівка, Пустовари, Кукобівка і Кривки.

Наш кабельний інтернет в Решетилівському районі Полтавської області відкриє перед Вами нові можливості та комфортне користування. Передове оснащення та волоконно-оптичний кабель, на базі яких ми побудували мережі, передають інформацію на великих відстанях без втрати якості. Це означає, що Ви зможете спокійно перегляди кінофільмів та грати онлайн, і не дратуватись на затримки через слабкий сигнал. А також – мати постійний доступ до соцмереж у будь-якому куточку домівки. І Вам більше не потрібно буде виходити на подвір’я, щоб нарешті відправилось повідомлення з телефону. 

UMBRELLA гарантує якісний інтернет в Решетилівському районі Полтавської області, та індивідуальний підхід. Для того, щоб кожен житель сільської місцевості міг підібрати оптимальну для себе оплату, ми склали кілька варіантів тарифних планів. Також надаємо можливість під’єднати інтернет в Решетилівському районі від UMBRELLA під виплату, розділивши суму на кілька платежів.

Замовити інтернет в Решетилівському районі Полтавської області Ви можете на нашому сайті з комп’ютера та будь-якого гаджету, або зателефонувавши нам.  

viber
viber
telegram
vodafone
+380503085668
kitvstar
+380678285668