Інтернет в селі Степне

Тарифні плани:

Кількість Мбіт/c – Download(вхідний) / Upload(вихідний)Ціна за місяць
30 Мбіт/с200 грн
100 Мбіт/с (100/30)250 грн

Вартість підключення квартири – 500 грн

Вартість підключення приватного будинку – 1800 грн

(За наявності з’єднання в розстрочку 2100 )

Для абонентів які хочуть поміняти WiFi антени є спеціальні пільгові можливості переходу. У кожному окремому випадки розглядатися буде окремо. В середньому вартість переходу 600 грн для антен.

Послуга «Статична IP-адреса» надається за 50 грн на місяць


Послуги:

  1. Виїзд фахівця (монтажної бригади) 150 грн;
  2. Час роботи фахівця (монтажної бригади) 150 грн.
  3. Заміну ONT (ONU) – 500 грн, якщо абонент хоче собі залишити згоріле обладнання тоді 750 грн.

Мінімальне замовлення 1 годину.

Організація кабельної розводки (без урахування вартості кабелю):

  • У приміщенні: 3 гривні за метр
  • Зовні приміщення: 10 гривень за метр

Зазначені значення швидкостей є максимально можливими. Фактична швидкість доступу може відрізнятися, це залежить від можливих обмежень кінцевих інтернет-ресурсів, маршрутизації даних і обладнання абонента.

При споживанні Абонентом протягом місяця більш 500 ГБ вхідного або вихідного Інтернет трафіку, Оператор залишає за собою право знизити швидкість.


Підключайте інтернет в селі Степне

Підключення інтернету в Степному Полтавської області під виплату і з бюджетними тарифами. Висока якість роботи мережі та безперебійний доступ до неї. Все це можливо з оператором UMBRELLA, який проводить інтернет в селі Степне до квартир та приватних будинків.

Зробити доступними ціни на послуги для всіх охочих нам вдалось завдяки закриттю офісу і налагодженню дистанційної роботи. А забезпечувати якісний інтернет в Степному нам допомагає волоконно-оптичний кабель, який виграє за швидкістю передачі сигналу у стандартного кабельного інтернету.

Оптоволокно відмінно захищене від можливого короткого замикання та блискавки, що гарантує безпеку для Вашого житла. 

Кабельний інтернет в Степному Полтавської області від UMBRELLA працюватиме без мінімальних зависань, навіть за умови підключення кількох пристроїв одночасно, адже наші мережі мають високу пропускну здатність. Ми подбали про те, щоб клієнти завжди мали можливість спокійно грати та дивитись відео онлайн. Для цього – постійно інвестуємо в осучаснення нашого обладнання.

Хочеш, щоб інтернет в Степному Полтавського району стовідсотково влаштовував роботою – підключай інтернет-оператора UMBRELLA!

viber
viber
telegram
vodafone
+380503085668
kitvstar
+380678285668