Інтернет в Великі Будища

Тарифні плани:

Кількість Мбіт/c – Download(вхідний) / Upload(вихідний)Ціна за місяць
WiFi:
5 Мбіт/с165 грн
10 Мбіт/с210 грн
15 Мбіт/с249 грн

Вартість підключення приватного будинку – 1800 грн

(За наявності з’єднання в розстрочку 2100 )

Можливий варіант підключення всього за 500 грн, за умови вибору акційного тарифу на 24 місяці.

Для абонентів які хочуть поміняти WiFi антени є спеціальні пільгові можливості переходу від 0 грн . У кожному окремому випадки розглядатися буде окремо. В середньому вартість переходу 600 грн для антен.

Послуга «Статична IP-адреса» надається за 50 грн на місяць


Послуги:

  1. Виїзд фахівця (монтажної бригади) 150 грн;
  2. Час роботи фахівця (монтажної бригади) 150 грн.

Мінімальне замовлення 1 годину.

Організація кабельної розводки (без урахування вартості кабелю):

  • У приміщенні: 3 гривні за метр
  • Зовні приміщення: 10 гривень за метр

Зазначені значення швидкостей є максимально можливими. Фактична швидкість доступу може відрізнятися, це залежить від можливих обмежень кінцевих інтернет-ресурсів, маршрутизації даних і обладнання абонента.

При споживанні Абонентом протягом місяця більш 500 ГБ вхідного або вихідного Інтернет трафіку, Оператор залишає за собою право знизити швидкість.


Підключайте інтернет в селі Великі Будища

Забезпечуємо високоякісний інтернет у Великих Будищах Полтавської області. З UMBRELLA за мінімальні витрати у місяць Ви отримаєте безлімітне використання мережі, яка швидко завантажую всю необхідну Вам інформацію і працюює без затримок та зависань.

WiFi інтернет в селі Великі Будища швидко справляється з передачею даних і обслуговуванням великої кількості користувачів.

Для зручності наших клієнтів, ми створили три різних тарифні плани. Тож Ви можете обрати пакет послуг, який підходитиме Вам і за значенням швидкості, і за ціною. До речі, оплату за підключення інтернету у Великих Будищах Полтавського району можливо розділити на частини. Ми завжди піклуємось про своїх користувачів і підшукуємо для них оптимальний варіант.

Хочете миттєво оформити якісний інтернет у Великих Будищах, заповніть анкету на нашому сайті зі свого гаджета або комп’ютера.

viber
viber
telegram
vodafone
+380503085668
kitvstar
+380678285668